Materac Othello New

Fabryka Materaców Relaks

Nowość

7-strefowy materac kieszonkowy pokryty obustronnie pianką poliuretanową (2,2cm) i lateksem (1,5cm).

Więcej szczegółów

Materac kieszonkowo-lateksowy Othello New

Wkład ze sprężyn kieszonkowychSprężyna kieszonkowa - klasyczny wkład z walcowatych sprężyn umieszczonych w woreczkach. Połączone ze sobą są woreczki, nie sprężyny, przez co każda z nich ugina się niezależnie od pozostałych (elastyczność punktowa). Duży komfort i dostosowanie do ciała.
Siedem stref twardości materaca7 stref twardości - podział materaca na strefy o różnej twardości, dostosowane do budowy ciała ludzkiego. W rezultacie powstaje ergonomiczna powierzchnia snu.
Filcowa wkładka nośnaFilcowa przekładka między sprężynami a warstwą pianki poliuretanowej. Tego rodzaju wkładka nośna znacząco wydłuża czas użytkowania materaca i zachowania przez niego niezmiennych właściwości.
Pianka z atestem PZHPierwsza warstwa komfortu. Pianka poliuretanowa 2,2 cm z atestem PZH położona bezpośrednio na sprężynach i filcowej wkładce nośnej (wkład sprężynowy obłożony jest pianką obustronnie).
Płyty lateksoweDruga warstwa komfortu. Płyty lateksowe o grubości 1,5 cm, posiadające doskonałą elastyczność punktową i znakomicie podnosząca walory materaca i wpływająca korzystnie na jakość snu (wkład obustronny).
Membrana w pokrowcuPokrowiec membranowy - membrana sprawia, że zahamowany jest przepływ wilgoci do wnętrza materaca. Wilgoć jest natychmiast rozprowadzana po jak największej powierzchni, aby ułatwić jej odparowanie. Jednocześnie utrzymana jest swobodna wentylacja pokrowca (niezakłócony przepływ powietrza).
Włókno klimatyzującePikowanie "w kratkę" włóknem klimatyzującym - białym włóknem regulującym temperaturę na powierzchni materaca i ułatwiającym zdrowy sen.
Siatka wentylująca materacMaterac opasany jest tzw. siatką 3D, dodatkowo wspomagającą wentylację materaca, co ma wpływ zarówno na jego higieniczność, jak i zdrową temperaturę posłania.
Oznaczenie tekstyla godne zaufaniaTkanina godna zaufania - pokrowiec posiada atest bezpieczeństwa Eko Tex Standard 100, gwarantujący że tkanina nie posiada związków szkodliwych, mogących negatywnie wpłynąć na zdrowie.
Pokrowiec zdejmowalny, nadaje się do praniaZdejmowalny pokrowiec - możliwość zdjęcia pokrowca i prania w temperaturze do 60°C.
Materac dwustronnyMaterac do użytku dwustronnego. Zalecana jest okresowa zmiana strony, na której się śpi.
Materac antyalergicznyProdukt antyalergiczny.
Wysokość materacaWysokość materaca: ok. 21 cm.
Gwarancja na materacGwarancja: 2 lata. 10 lat gwarancji na wkład materaca.

Opcja wyboru twardości

Wybór twardości materaca: twardość wysoka i średnia.Możliwość wyboru materaca o twardości średniej H2 lub wysokiej H3.
Akceptuj

W celu umożliwienia korzystania ze sklepu, witryna wykorzystuje pliki cookies. Szczegóły dostępne w Polityce cookies