Łóżko dębowe Vaco Varus

Hasena

Nowość

Klasyczna, prosta bryła łóżka. Tu piękno emanuje z każdego szczegółu.

Więcej szczegółów

Łóżko dębowe Vaco Varus

Masywne łóżko z litego dębu szwajcarskiej firmy HASENA. Wykonane z mistrzowskim kunsztem i dbałością o szczegóły wykończenia. W standardzie oferujemy wybarwienia: dąb naturalny i dąb grafit. Na zamówienie indywidualne dostępny dąb koniak.

Hasena Oak Line Vaco Varus dąb naturalny

Rama łóżka

Wysokość ramy: 18 cm. Grubość: 3,5 cm.

Zagłówek Varus

Zagłówek Varus bez poduszek.

Prosta, elegancka forma. Zagłówek szczotkowany, olejowany. Ustawiony pod kątem. Możliwość nałożenia poduszek ozdobnych Varo w skórze syntetycznej białej. Na zamówienie indywidualne inne kolory i materiały poduszek Varo oraz poduszki Suny.

Nóżki Vaco

Dębowe nóżki Vaco

Nóżki o wysokości 10 cm. Na zamówienie indywidualne możliwość zamówienia nóżek 20 cm.

Wymiary łóżka Vaco Varus

Wymiary Hasena Vaco Varus

Chcesz zmodyfikować konfigurację tego łóżka?

Szwajcarskie łóżkaŁóżka Hasena mają budowę modułową. Konfiguruje się je z poszczególnych elementów jak z klocków. Oznacza to, że mamy duże możliwości dopasowania łóżka do Twoich wymagań.

Marzy Ci się inny rozmiar łóżka, inny zagłówek (lub łóżko w ogóle bez zagłówka), inne nóżki, inne wybarwienie lub nawet inny rodzaj drewna? Skontaktuj się z nami, a sprawdzimy, co jesteśmy w stanie dla Ciebie zrobić i przedstawimy niezobowiązującą ofertę.

UWAGA! Ceny bez stelaża i materaca. Także widoczne na niektórych zdjęciach szafki, półki, komody, itd. są do kupienia osobno.

Akceptuj

W celu umożliwienia korzystania ze sklepu, witryna wykorzystuje pliki cookies. Szczegóły dostępne w Polityce cookies