Łóżko Stabil Inca

Hasena

Nowość

Łóżko z postarzanego drewna typu Vintage, nóżki Stabil, zagłówek Inca.

Więcej szczegółów

Łóżko typu Vintage Stabil Inca

Postarzane łóżko z litego drewna szwajcarskiej firmy HASENA. Wykonane z mistrzowskim kunsztem i dbałością o szczegóły wykończenia. Rodzaj drewna: akacja. W standardzie oferujemy wybarwienie: akacja postarzana szara. Na indywidualne  zamówienie dostępne są: akacja postarzana brąz i biel.

Łóżko Factory Line Stabil Inca

Vintage - łóżko rustykalne, szorstkie, z widocznymi słojami, pełne naturalnych niedoskonałości. Akacja jest twardym drewnem, o właściwościach zbliżonych do drewna dębowego i jest dla dębu alternatywą. Komponować się będzie zarówno z wnętrzem wiejskiej chaty, modernistycznego loftu, jak i ultranowoczesnego apartamentu. Połączenie sprawiającego wrażenie "starego" materiału z najnowszym designem.

Rama łóżka

Rama typu Bloc, o grubości 14 cm i wysokości 16 cm.

Zagłówek Inca

Grubość zagłówka 14 cm.

Zagłówek Inca

Możliwość zamówienia poduszek nakładanych na zagłówek typu Nakio.

Szczyt łóżka z poduszkami Nakio

Nóżki Stabil

Wysokość nóżek: 25 cm.

Wymiary łóżka Inca Stabil

Wymiary łóżka Stabil Inca

Chcesz zmodyfikować konfigurację tego łóżka?

Szwajcarskie łóżkaŁóżka Hasena mają budowę modułową. Konfiguruje się je z poszczególnych elementów jak z klocków. Oznacza to, że mamy duże możliwości dopasowania łóżka do Twoich wymagań.

Marzy Ci się inny rozmiar łóżka, inny zagłówek (lub łóżko w ogóle bez zagłówka), inne nóżki, inne wybarwienie lub nawet inny rodzaj drewna? Skontaktuj się z nami, a sprawdzimy, co jesteśmy w stanie dla Ciebie zrobić i przedstawimy niezobowiązującą ofertę.

UWAGA! Ceny bez stelaża i materaca. Także widoczne na niektórych zdjęciach szafki, półki, komody, itd. są do kupienia osobno.

Akceptuj

W celu umożliwienia korzystania ze sklepu, witryna wykorzystuje pliki cookies. Szczegóły dostępne w Polityce cookies