W celu umożliwienia korzystania ze sklepu, witryna wykorzystuje pliki cookies. Szczegóły dostępne w Polityce cookies.

close

Wielofunkcyjne Krzesełko Tatamia Dla Dziecka

Wielofunkcyjne krzesełko dla dziecka do lat trzech.

Więcej szczegółów

Transport: Bezpłatny.

Cena: 1 497 złWielofunkcyjne krzesło o bardzo nowoczesnym wyglądzie. Dzięki zastosowaniu funkcji leżaczka i huśtawki może służyć dziecku już od chwil narodzin (do 6-go miesiąca życia) a później, jako krzesełko do karmienia, do ok. 3 lat. Krzesło wyposażone jest w podwójny, wypinany całkowicie blat. Jego górny element można w prosty sposób wypiąć co umożliwia jego częste mycie, nawet w zmywarce. Siedzisko posiada czterostopniową regulację położenia, wyłożone jest tapicerką wykonaną ze skóry ekologicznej. Dla zapewnienia dziecku pełnego bezpieczeństwa siedzisko posiada 5-cio punktowe pasy oraz plastikowy pałąk zabezpieczający dziecko przed wypadnięciem ( w wersji leżaczka/huśtawki montowana jest w jego miejscu dodatkowa barierka ochronna).

Dzięki zastosowanemu systemowi "Go & Stop" krzesło można bezpiecznie przemieszczać po podłodze mieszkania- w stojącym krześle automatycznie załącza się hamulec uniemożliwiający jego samoistne przesuwanie się.

Krzesło Tatamia posiada również wielostopniową regulację wysokości siedziska, podnóżek można umieścić na 3 różnych poziomach (w zależności od wielkości dziecka).

 

Krzesło składa się w bardzo prosty sposób, po złożeniu zajmuje niewiele miejsca i stoi samoczynnie.

 

 

Wymiary po całkowitym rozłożeniu: h=107 cm,  dł.=87 cm szer.=59 cm.

Wymiary po złożeniu: h=94.5 cm,  dł.=35 cm.

 

Waga: 14 kg