Zwroty

Jeśli chcesz zwrócić zakupiony produkt możesz to zrobić nawet bez podania przyczyny, pod warunkiem, że w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru odstąpisz od umowy sprzedaży.

UWAGA! Prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny nie przysługuje Ci, jeśli zamówiłeś(aś) produkt niestandardowy, wykonany na Twoje specjalne zamówienie.

Aby odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyny prosimy o złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, którego wzór jest do pobrania tutaj.

Wypełnione oświadczenie prześlij do nas na adres mailowy: kontakt@marsen.pl lub na piśmie na adres pocztowy: 78-100 Kołobrzeg, ul. Koralowa 5. Potwierdzimy otrzymanie oświadczenia, gdy tylko do nas dotrze.

Prosimy o zwrot zakupionego towaru niezwłocznie, nie później jednak niż  w ciągu 14 dni od dnia, w którym nastąpiło odstąpienie od umowy. Skontaktujemy się z Tobą celem ustalenia dogodnej formy zwrotu towaru.

W przypadku materacy i stelaży to my poniesiemy także koszt odesłania towaru.

W przypadku zwrotu innych produktów niż materace i stelaże koszt zwrotnego transportu uzależniony jest od wagi przesyłki i kształtuje się następująco: całkowita waga przesyłki do 6 kg - 35,00 zł,  całkowita waga przesyłki do 10 kg – 70,00 zł, całkowita waga przesyłki do 70 kg – 130,00 zł, całkowita waga przesyłki do 150 kg – 160,00 zł, - całkowita waga przesyłki powyżej 150 kg – 200,00 zł.

Kupujący ma prawo wybrać inny sposób zwrotu towaru niż proponowany przez MARSEN s.c., w tym wypadku pokrywa wszystkie koszty transportu.

Zwracany towar powinien być pełnowartościowy, nie być użytkowany i nie nosić śladów użytkowania, a także powinien być zapakowany w sposób gwarantujący jego bezpieczny transport. Jeśli nabywca korzystał z zakupionych rzeczy w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia cech czy funkcjonowania rzeczy, ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy. W takim przypadku zgodnie z obowiązującymi przepisami mamy prawo zmniejszyć wartość zakupionej rzeczy i zwrócić mniejszą kwotę, niż cena zakupu.

Po otrzymaniu zwrotu towaru i weryfikacji jego stanu niezwłocznie zwracamy pieniądze na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy.

WAŻNE! Nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem, jak również zwrotów nie poprzedzonych pisemną deklaracją zwrotu.


Akceptuj

W celu umożliwienia korzystania ze sklepu, witryna wykorzystuje pliki cookies. Szczegóły dostępne w Polityce cookies