Gwarancja i Reklamacje

Gwarancja Door-to-Door

Co się stanie, jeśli niespodziewanie odkryjesz, że Twój nowy sprzęt sypialniany posiada wadę fabryczną?

Czy powinieneś wtedy zacząć żałować, że nie kupiłeś towaru w sklepie tradycyjnym, gdzie możesz pojechać, spojrzeć sprzedawcy w twarz i zażądać: "Naprawcie mi to"?

Nie.

I nie musisz nawet nigdzie jeździć. To my przyjedziemy do Ciebie.

Chroni Cię nasza Gwarancja Door to Door.

Wady fabryczne są sporadyczne, ale jeśli coś się wydarzy, jesteśmy do Twojej dyspozycji i możesz liczyć na to, że chętnie Ci pomożemy.

Procedura reklamacyjna to 3 proste kroki:

1. Zadzwoń do nas, abyśmy mogli skonsultować z Tobą, co się stało. Bywa, że wystarczy konsultacja telefoniczna, by błyskawicznie rozwiązać problem.

2. Jeśli nie uda nam się zdalnie rozwiązać problemu, poprosimy Cię o przesłanie nam wypełnionego protokołu reklamacyjnego. To zajmie Ci klika minut, a jest dla nas podstawą, aby wysłać do Ciebie pomoc.

3. W uzgodnionym z Tobą terminie nasz przedstawiciel przyjedzie do Ciebie i albo od razu dokona naprawy/wymiany wadliwego towaru, albo taką naprawę/wymianę zorganizuje. Wszystko zależy od rodzaju zgłaszanych nieprawidłowości.

ZASTRZEŻENIE: W przypadku nieuzasadnionej reklamacji (wady wynikłe z niewłaściwego użytkowania lub innych przyczyn niezawinionych przez producenta ani przez nas) zastrzegamy sobie prawo do obciążenia osoby dokonującej nieprawidłowego zgłoszenia reklamacyjnego kosztami przyjazdu serwisu. Do tej pory nigdy nie mieliśmy takiej sytuacji, ale uważamy za stosowne uczynić to zastrzeżenie.

Gwarancją Door To Door objęte są produkty o znacznych gabarytach: materace, stelaże oraz łóżka.

Zobacz także: Regulamin


Akceptuj

W celu umożliwienia korzystania ze sklepu, witryna wykorzystuje pliki cookies. Szczegóły dostępne w Polityce cookies