Zamówienia Niestandardowe

Zarówno łóżka, jak i materace możemy zaoferować Ci w niestandardowej konfiguracji.

Jak Zamówić Materac W Nietypowym Rozmiarze?

Jeśli rama łóżka, którą posiadasz, ma wymiary odbiegające od standardowych, potrzebować będziesz także niestandardowego materaca. Jego zamówienie jest prawie tak samo proste, jak zamówienie materaca standardowego.

  1. Wybierz model materaca, który Ci najbardziej odpowiada. Prześlij zapytanie o cenę na adres: marsen@marsen.eu podając:
    • wybrany model materaca;
    • wymiary, w jakich powinien zostać wykonany (długość i szerokość).
  2. Bardzo szybko prześlemy Ci cenę materaca w podanym rozmiarze. Jeśli oferta Ci odpowiada, zaakceptuj cenę wysyłając mail z potwierdzeniem na ten sam adres: marsen@marsen.eu, podając jednocześnie swoje pełne dane teleadresowe.
  3. Wpłać przedpłatę w wysokości 50% wartości materaca na nasze konto bankowe nr 36 1020 1491 0000 4302 0033 4847 (ponieważ materac nietypowy produkowany jest specjalnie dla Ciebie, pod Twoje indywidualne zamówienie, w tym przypadku przedpłata jest wymagana).

Produkcja zostaje uruchomiona następnego dnia po otrzymaniu przez nas przedpłaty. Pozostałą kwotę możesz zapłacić kurierowi przy odbiorze materaca.

Zgodnie z art.10 ust. 3 pkt. 4 i 5 ustawą z 2 marca 2000 roku o ”Ochronie niektórych praw konsumentów ...” zamawiając materac nietypowy rezygnujesz z możliwości zwrotu towaru bez podania przyczyny.

Jednocześnie zachowane jest Twoje prawo do reklamacji i otrzymujesz pełną gwarancję na materac.

Czas produkcji materacy nietypowych nie przekracza zwykle 5 dni roboczych.

Jak Zamówić Łóżko w Nietypowej Konfiguracji?

Jeśli podoba Ci się łóżko określonego typu, ale chciałbyś je w rozmiarze innym od typowego, albo łóżko bez zagłówka, na nóżkach wyższych od standardowych, z dodatkami, w nietypowym wybarwieniu, itd., zadaj nam pytanie o możliwość takiej konfiguracji.

Jeśli możliwe jest spełnienie Twoich wymagań, przygotujemy niezobowiązującą ofertę i podamy termin realizacji.

Aby uruchomić zamówienie wpłać przedpłatę w wysokości 50% wartości zamówienia na nasze konto bankowe nr 36 1020 1491 0000 4302 0033 4847 (jako, że łóżko wykonane będzie specjalnie dla Ciebie, pod Twoje indywidualne zamówienie, w tym przypadku przedpłata jest wymagana).

I tak jak w przypadku materacy nietypowych, zgodnie z art.10 ust. 3 pkt. 4 i 5 ustawą z 2 marca 2000 roku o ”Ochronie niektórych praw konsumentów ...” zamawiając łóżko niestandardowe rezygnujesz z możliwości zwrotu towaru bez podania przyczyny.

Jednocześnie zachowane jest Twoje prawo do reklamacji i otrzymujesz pełną gwarancję.

Zapraszamy do kontaktu!


Akceptuj

W celu umożliwienia korzystania ze sklepu, witryna wykorzystuje pliki cookies. Szczegóły dostępne w Polityce cookies