Sklep Internetowy MARSEN

Abyś poczuł(a) się komfortowo na internetowych zakupach!

Z sukcesem obsługujemy klientów detalicznych i hurtowych od roku 1998. Od 2005 roku, odkąd powstał nasz sklep pierwszy internetowy, specjalizujemy się w wysyłkowej sprzedaży materacy. Z biegiem czasu nasz asortyment został wzbogacony o łóżka i drobniejsze wyposażenie sypialni. Codziennie w kontakcie z Klientem. Codziennie bardziej doświadczeni niż dzień wcześniej.

Wiemy, że potrzebujesz dobrego produktu - i oferujemy Ci kolekcję ekskluzywnych towarów produkowanych przez firmy wiodące w swoich branżach. Ufamy, że tak jak wiele innych osób, wybierzesz tu produkt dla siebie i dla swoich bliskich.

Biuro naszej firmy znajduje się w Kołobrzegu na ulicy Koralowej 5. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, dotyczące naszych produktów, albo Twoich zamówień, zapraszamy Cię do kontaktu z nami. Dzwoń, albo pisz do nas, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Nasza specjalizacja w sprzedaży internetowej ma jeden ważny aspekt: Ty, osoba, która zamierza dokonać zakupu łóżka, materaca czy innego elementu wyposażenia sypialni przez internet, jesteś dla nas najważniejszy(a) - i Tobie poświęcamy całą naszą niepodzielną uwagę.

Zadbaliśmy o bezpieczeństwo transakcji. Zanim dokonasz zakupu przeczytaj Regulamin, aby poznać prawa, jakie Ci przysługują, gdy kupujesz towar wysyłkowo. 

Jeśli chcesz podzielić się swoją opinią, dotyczącą naszych usług, prosimy o przesłanie nam jej pocztą elektroniczną na adres: marsen@marsen.eu.

Przeczytaj, co piszą o nas inni. Zerknij tutaj: Opinie o firmie i materacach

Życzymy miłych zakupów!

---

MARSEN s.c.
78-100 Kołobrzeg,
ul. Koralowa 5.

NIP: 6711717267. REGON: 320047614.

Numery wpisów do ewidencji działalności gospodarczej wspólników: 2672 oraz 6813.

Stacjonarny numer telefonu: (94) 35 111 79 .


Akceptuj

W celu umożliwienia korzystania ze sklepu, witryna wykorzystuje pliki cookies. Szczegóły dostępne w Polityce cookies